דקים מעץ אורן

דק מעץ אורן – דק אורן הוא בין הנפוצים שמותקנים אצלנו בארץ. הוא הוכיח את עצמו כדק עמיד מאוד לאורך השנים קל לתיחזוק וחידוש.

מאפיינים של דק אורן הם המראה הקלאסי של העץ מראה חם שמשתלב באופן מדהים בסביבת הגינה ומשדרג כל סביבת-חוץ למשהו שונה וחם יותר

התחושה של הדק אורן בחוץ היא הרבה יותר נעימה העץ עצמו יחסית רך ובשונה מריצוף אחר אינו מחזיר את אור השמש ומסנוור ובחרוף הקר עדיין אפשר לשבת בחוץ ולא להרגיש את הקור שנפלט מהריצוף הקר.

עכשיו מבצע בבלקון – דק מעץ אורן איכותי רק 280 ש"ח למ"ר (לא כולל מע"מ)

לקבלת הצעת מחיר לבניית פרגולה או דק

דק מעץ אורן ממולץ להתקין בסביבה שהיא פחות חשופה לשמש צד צפוני או מזרחי הם ממולצים יותר מקומות שיש בהם פחות זמן חשיפה לשמש זה מבטיח לעץ יותר אורך חיים.

תחזוקה של דק אורן נעשית אחת לשנתיים יש צורך לנקות את הדק ובמידת הצורך ללטש ואז למרוח את הדק בשמן שמתאים לדק אורן.

עלויות של דק מעץ אורן היא יחסית זולה יותר משאר סוגי הדקים לא בגלל איכות העץ אלה בגלל שהעץ נפוץ יותר בתעשיית העץ בעולם

לכן בשיקול הכספי הדק אורן מאוד ממולץ.

בדק מעץ אורן  ניתן לשלב אדניות עץ ספסליי עץ תואמים ניתן לצבוע בכל גוון מלבן ועד וונגה (צבע כהה במיוחד)

את הדק אורן ניתן להתקין על כל תשתית .

תשתית ריצוף -בכדי להתקין דק אורן על תשתית זו אנו משתמשים בקורות עץ אורכיות ומקבעים לריצוף הקיים ע"י ברגים בין הריצוף לקורות אנו מכניסים גומיות עבות בכדי שיהיה מעבר למים ולמנוע מגע של מים עם תשתית העץ. הגובה שעולה הדק אורן מעל הריצוף הוא הוא בערך 8 ס"מ

תשתית אדמה – בכדי להתקין דק אורן על תשתית אדמה אנו בשלב הראשון קובעים גובה לאחר מכן מפנים אדמה מיותרת מרססים למנוע גדילה של עישביה ופורשים יריעה מיוחדת נוספת לאיטום סופי למניעת גדילה של צמחיה מתחת לדק. את תשתית הדק אורן אנו מקבעים לאדמה ע"י יציקות בטון נקודתיות ואח"כ עולים עם הדק.

דק אורן בחירה מצויינת לכל דרישה

 

 

רוני רדיץ