מהן פרגולות מעץ גושני

פרגולת עץ גושני עשוייה מאחד מסוגי העץ הגושני. המטרה העיקרית שלה היא לספק הצללה ליושבים מתחתיה. יש אפשרות להשתמש במגוון חומרים לבניית פרגולה, אך רוב האנשים מעדיפים פרגולות עץ גושני וזאת משום המראה המרשים שלהן והעמידות שלהן לאורך זמן. ניתן לבנות את הפרגולה על עמודים תומכים או כפרגולה תלויה. עץ גושני הוא עץ גדול ומאסיבי מאוד והמאפיין העיקרי שלו בא לידי ביטוי בחתיכות גדולות שיכולות להגיע לאורך של 12 מ'. עץ גושני אידיאלי לפרגולות וזאת משום החוזק והמאסיביות שלו. בנוסף, רבים אוהבים את המראה הגס והסדוק שלו.
פרגולות מעץ גושני יוצרות רושם של איכות אמיתית ומוסיפות לחצר הבית או למרפסת תחושה יוקרתית טבעית וונעימה. כאשר פונים לחברה הבונה פרגולות מקצועיות מעץ – ניתן להחליט מה סוג העץ לבניית הפרגולה. לקבוע לפי החלטתכם יגבו מכם תשלום ולפי החלטתכם גם יקבע המראה של הפרגולה –עד כמה יהיה איכותי מרשים ועמיד לאורך שנים.

סוגים שונים של עץ גושני לבניית פרגולות

 

• אלון- מדובר על עץ בעל מראה מרשים ויוקרתי. מקור העץ מארצות הברית, המרקם שלו ייחודי ובדרך כלל בוחרים בו לפרגולות בעלות עיצוב סגנוני מיוחד מאוד ובנייה של מדרגות עץ.
• דאגלאס פייר- אידיאלי לבניית פרגולות עץ גושני. כאן מדובר על עץ גמיש מאוד בעל גוון מיוחד ורדרד אדמדם. המקור של העץ בחלק הצפוני של יבשת אמריקה.
• העץ הלבן- סוג פופולארי ביותר בישראל המשמש למטרות בניית פרגולות. הסיבה לכך היא העלות הנמוכה שלו וזאת בהשוואה לסוגים האחרים של העצים, קלות השימוש בו והמראה שלו. המקור של עץ זה הוא מיבשת אירופה הקרה.

הזמנת פרגולות לכבוד חג האביב
לכבוד חג הפסח מתחדשים רבים מבתי ישראל ומוסיפים לביתם דק או פרגולה בחצר, לקראת הקיץ המתקרב ובא. פרגולות עץ גושני מרשימות מאוד במראה שלהם ומחזיקות מעמד לאורך זמן. זוהי הסיבה שאנשים רבים בוחרים בהם. חשוב לשים לב כי קונים את העצים מחברה מוכרת ובעלת מוניטין שמחזיקה את העצים בתנאים אופטימאליים במחסני העץ.

ליצירת קשר והזמנת פרגולה לאביב התקשרו אלינו