פרגולות מעץ גושני

פרגולה גושנית – בניית פרגולות מעץ גושני

 

פרגולה מעץ גושני – הכוונה לפרגולה הבנויה מקורות עץ גדולות יחסית לפרגולות אחרות. פרגולה מעץ גושני מאופיינת בכך שהיא בולטת בשטח, את הפרגולה הגושנית  ניתן לעצב כך שהמראה הכללי יהיה יותר רך על ידי שימוש בקירויי במבוקים שמאוד משתלבים יחד.

כמובן שניתן לעבד את את הקורות של הפרגולה הגושנית ולהלביש אותן אחת אל השניה ע"י שן שיוצרים בשתי הקורות, ניתן לקבל את הקורות עם סדקים בכדי להקנות לפרגולה מראה אוטנתי יותר או לקחת קורות מעץ גושני ללא סדקים למראה חלק יותר ונקי.

לקבלת הצעת מחיר לבניית פרגולה או דק

מה היתרונות של פרגולה מעץ גושני? ולמה כדאי לשים לב שבוחרים לבנות פרגולה מעץ גושני?

אז כך היתרון המשמעותי זה אורך החיים של הפרגולה, מיכוון שהקורות בפרגולה גושנית הן גדולות יותר אורך החיים שלהן ארוך יותר יחסית לקורות עץ סטנדרטיות שהן קטנות הרבה יותר.

יתרון נוסף שקיים בפרגולה גושנית זה שמיכוון שקורות עץ גדולות ניתן ליצר מפתחים גדולים  בין העמודים ולאורך היציאה מהבית ללא חשש  משקיעה של הקורות  לאורך הזמן .

בנוסף ניתן לתכןן את הפרגולה הגושנית שתהווה בחלק העליון שלה כלומר בגג מרפסת נוספת עליונה מעל הפרגולה

כדאי לשים לב לפני שמחלטים לבנות פרגולה מעץ גושני אם זה בכלל מתאים ללוק הכללי של הבית ואם ניתן לעגן אותה בצורה טובה לבית.

להזמנת פרגולות מעץ גושני או לפרטים נוספים בלקון פרגולות 0525571129

 

למידע נוסף על היתרונות של פרגולה מעץ גושני התקשרו ונשמח לעזור או הקישו כאן והשאירו פרטים

פרגולת עץ לחצר- היופי כן קובע

פרגולה גושנית היא אחת היפות והמיוחדות שיש מבין הפרגולות. ניתן להזמין בחתכים שונים ובסוגי עץ שונים שהנפוץ היום זה גושני מעץ אורן אך קיימים מינים נוספים כמו עץ דאגלס, מהגוני, ועוד סוגים. את העץ הגושני ניתן לצבוע בכלל גוון שקיים או לעבד אותו בהתזת חול כל שיראו יותר את הדגשיי העץ.

 

השוואה בין פרגולה מעץ גושני לפרגולה מעץ רב שכבתי

לפרגולות מעץ רב שכבתי אכן יש מספר יתרונות על פני העץ הגושני. ראשית מדובר בעץ דק יותר, אשר הופך את ההתעסקות בו לקלה יותר. העץ הרב שכבתי זול יותר ומתאים יותר למקומות בהם זקוקים לפרגולה קטנה או שמעוניינים ליצור מחסה ללא השקעה כספית או עבודה ארוכה.

 

הייתרון של העץ הגושני הוא שהינו אסטתי יותר, חזק יותר ואיכותי יותר. לכן, בבנייה של פרגולה איכותית בחצר הבית או במשטחים בהם נעשה שימוש יומיומי, כדאי לעדיף בניית פרגולות מעץ גושני.

רוני רדיץ