אבן טבעית ושיש למדרגות בפנים הבית

הרבה מעבר לצורך הייעודי שלהן, מדרגות פנים וחוץ היוו מאז ומעולם אמצעי עיצוב, רהיט יפהפה שיכול לשנות לחלוטין את המראה של המרחב שלכם. בין אם מדובר באולם אירועים, מרחב ציבורי, עסק בכל סדר גודל, או בית פרטי, מדרגות יפות הן כמו סמל סטאטוס, עמו קמע ששמים אליו לב מייד, והן משפיעות על האווירה במרחב.

ריצוף שיש למדרגות היה מזה שנים לפופולארי מאוד בחברה הגבוהה, ריצוף שהיה זמין רק לבעלי אמצעים. מלכים ואצילים, בעלי הון מכל העולם ומעצבים פרטיים שלא מוכנים להתפשר על איכות ואסתטיקה בוחרים בריצוף משיש לא רק למדרגות, אלא לכל מרחב בו הם מחפשים להביע יופי אלגנטי מובהק וחזק.

על יתרונות השיש

השיש אינו בחירה מקרית כחומר עבודה, ולא לחינם משתמשים בו לבנייה ועיצוב של חדרים ומרחבים מזה אלפי שנים. ניתן למצוא עדויות ברורות לשימוש בשיש בהרבה מאוד סוגי אדריכלות מתקופות שונות, והסיבות לכך נשענות על היתרונות שחומר ייחודי זה מביא איתו לשולחן העבודה.

  • עוצמה – השיש הוא חזק, וחוזק זה מקנה לו עמידות יוצאת דופן. הוא חומר קשיח מאוד, ומכאן שהוא שומר על אופיו הקבוע ולא משתנה עם הזמן, מה שאומר שאתם מעצבים לדורות, ולא מתפשרים.
  • יופי – היופי הטבעי של האבן האלגנטית מאפשר לכם לייצר מרחב אסתטי יפהפה בקלות יחסית, שכן היופי שמביא עימו השיש לא ניתן להתעלמות, ומשרה אווירה מלכותית בסביבתו.

נוחות בעבודה, נוחות בניקיון

נוחות היא אלמנט חשוב במיוחד בחיים, ומשפיע ישירות על איכות החיים שלנו בכל תחום, כולל בתחום העיצוב. עיצוב איכותי לא מתמקד רק ביופי, אלא גם בפונקציונאליות, וכמו כן בעליות ההתקנה והתחזוקה, דבר שניכר באופן ברור בעבודה עם השיש.

את השיש קל להתקין, שכן האמצעים הטכנולוגיים של זמננו מאפשרים לנו לבצע מדידות, הזמנה וקבלה של שיש חתוך בצורה מדויקת להפליא, מה שאומר שכל מה שנותר הוא להתקינו בחוכמה במקום, בקלות יחסית, וללא חשש.

מעבר לקלות העבודה, הקלות שבתחזוקת השיש ברצפות וככיסוי המדרגות שלכם היא עניין משמעותי, שיחסוך לכם זמן וכסף לאורך השנים. השיש חזק, ואין צורך להחליפו מעת לעת, אלא רק לשמור עליו מפגיעות לא שגרתיות. מעבר לכך, הניקיון השוטף קל במיוחד, והשיש דוחה מעליו חומרים כך שניקויו לא דורש הרבה מאמץ.

 

ריצוף שיש או אבן למדרגות עושים עם המומחים של אבני יסוד

התקשרו אלינו ונשמח לסייע ולהסביר לכם אודות אבני הריצוף שלנו